Jak urządzić jasne, kobiece biuro?

Dziś nie medycznie! Obserwując mnie w social mediach zapewne możecie przypuszczać jak bardzo uwielbiam urządzanie mojego własnego biura i ile sprawia mi to radości. Chciałabym pokazać jak można sprytnie urządzić kobiece biuro. Przedmioty ze zdjęcia kupiłam w sklepach: IKEA, PEPKO, IYSK . Myślę, że są to jedne z najtańszych sklepów z dekoracjami domowymi. Chcę zaznaczyć, iż ten artykuł nie jest w żaden  sposób sponsorowany i jest tylko i wyłącznie małą odskocznią od medycyny. Dodatkowo w tych sklepach często są promocje, a ceny które podałam są cenami regularnymi.

Złota dekoracja trójkątów- JYSK koszt 14,95zł

Złoty zegarek – PEPKO koszt- ? (nie pamiętam ale mało)

Litery SMILE- JYSK koszt 16,95zł

Drewniany kalendarz- JYSK– koszt 24,95zł

Sztuczne roślinki w doniczkach- JYSK koszt 19,95zł

Pudełka- IKEA

małe pudełko obecnie w promocji po 9,99zł

duże pudełko kosztowało -14,99zł

Świeczki są z H&M HOME, kupiłąm je w promocji 10zł za sztukę.

Łączny koszt- 232 zł plus zegar i książki lub roślinka.

( Pudełka z Ikea składa się banalnie i nie zajmuję to zbyt dużo czasu. Nie trzeba użyć do tego żadnych dodatkowych przyrządów. )

Produkty na zdjęciu są dosyć surowe. Myśle, że fajnie by było dodać trochę personalizacji po przez napisanie odręcznie złotym długopisem na pudełkach co w nim się znajduję. Dodatkowo wybrałabym ładniejsze książki z białą okładką i ułożyła w stosie obok pudełek i  np.świeczki. Jeśli potrzebujesz miejsca dla tych brzydszych książek to myśle, że dużo się go znajdzie właśnie w środku pudełek a tym samum nie będą się tak kurzyć.

Jak Ci się podoba moja wersja kobiecego biura?

Leave a Reply